| Ann17 a întrebat:

La unlele paginii de pe facebook am vazut ca au pus niste variante de jocuri si fanii sa le aleaga.Si eu vreau sa fac asa dar nu stiu cumstraight face Ma ajutati?
Cel mai rapid raspuns FUNDAA

Răspuns Câştigător
| Flaviucu a răspuns:

Adica sa pui o intrebare cu raspunsuri? Daca da, sus in pagina de Facebook ai optiunea "Intreaba". Dai un clic si de acolo te descurci.

| Ann17 explică (pentru Flaviucu):

Nu gasesc :@
Sunt puse intr-un chenar dreptiunghiular si daca votezi se face albastru si iti spune cati au votat etc...

1 răspuns: