| simmy00 a întrebat:

as avea nevoie de niste sfaturi din partea voastra,
trebuie sa fac un cadou si m.am gandit la o bautura fina(pentru un barbat de 38 de ani, nu prea.i stiu exact gusturile)daca este ok, o pun intr.o punguta de cadou sau ii pun o funda? si alte idei ar fi binevenite
ofer o funda mai mare big grin si scuzati categoria
multumesc!

Răspuns Câştigător
| Empathizer a răspuns:

Nu-i lua whisky, a devenit un loc comun... Ia-i si tu un coniac fin frantuzesc, Martell de exemplu. Gasesti aici: http://www.myman.ro/......tell.html. Foloseste si o punga frumoasa de cadouri din acelea pentru sticle de bauturi.

| Empathizer a răspuns (pentru Empathizer):

P.S. Selecteaza "marca" pe site-ul de mai sus. Si, daca e un barbat atat de special pentru tine incat sa merite postarea intrebarii la categoria "Dragoste si sex", ofera-i coniacul impreuna cu doua pahare speciale in forma de lalea, ca cele de aici: http://www.bhb.ro/-toate-produsele/679-set-3-pahare-brandy-37clmoments.html

3 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Regula cadoului este utilitatea!

In functie de tipul relatiei dintre voi, suma disponibila, etc, alegi!

Eu sunt totdeauna pentru carti! Mult mai usor de ales, nu se "consuma" si pot "dovedi" ca ai gust si stil in a alege ceva de calitate! Success!

| Erika:) a răspuns:

Hei, eu am fost saptaman trecut la o zi de nastere a unui barbat de 37 ani si i-am dus o tabla de sah din sticla si chiar i-a placut. Daca nu iti place ideea ii poti lua un set cu briceag, pix, suport de tigari din metal, cred ca i-ar placea. In legatura cu fundita ar fi mai bine sa nu ii pui, mai aspectos este o punga cu model interesant decat o fundita. Sper ca te-am ajutat.