| krystyne a întrebat:

As vrea sa ma apuc de citit in vacanta asta de vara si am auzit ca este o serie de carti numita "The secret circle"... din cate am inteles este si un serial. Stie cineva vreun site de pe care pot downloada cartile in romana? Si eventual care este ordinea lor (ordinea volumelor).

Răspuns Câştigător
| CarlaAnneMihaela a răspuns:

- bună, eu am cumpărat cărţile de la un chioşc de ziare. sunt foarte interesante. capitolele sunt : ritualul; captiva; puterea. nu cred că poţi găsi site.uri să le downloadezi... serialul a fost anulat, are doar un sezon happy

| krystyne explică (pentru CarlaAnneMihaela):

Si cat au costat toate 3? big grin

| CarlaAnneMihaela a răspuns (pentru krystyne):

- eu am dat pe fiecare 7 lei. thinking happy

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat