| cryss_6160 a întrebat:

As vrea sa ma apuc sa citesc "Cercul Secret"(The secret circle) online.Imi puteti da un site unde sa le pot citi? Cel putin primul capitol: "Ritualul de L. J. Smith."
Dau funda celui care imi da cele mai multe volume bune din aceasta serie + voturi tuturor!

Răspuns Câştigător
| AndreeaIM a răspuns:

A atunci cauta pa google cartea... toata si poate o sa gasesti daca nu caut-o la biblioteca happy funda terogg ca nu am nici una happy

2 răspunsuri:
| AndreeaIM a răspuns:

Ori te uiti la rezumat.ri ori scrii pe Google: rezumat Cercul Secret rezumat (sau poate vrei toata cartea sa o citesti ) si dai pe likurile care ti le da happy

| cryss_6160 explică (pentru AndreeaIM):

Buna andreea! Eu vreau sa citesc toata cartea...nu doar rezumatulwinking

| AndreeaIM a răspuns (pentru cryss_6160):

A atunci cauta pa google cartea... toata si poate o sa gasesti daca nu caut-o la biblioteca happy funda terogg ca nu am nici una happy