| Anonimeueu a întrebat:

As vrea sa stiu, unde gasesc un magazin arme airsoft ieftine, in Bucuresti? As vrea in special un Colt M4A1. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| robijam a răspuns:

Cauta pe Echipament Militar, Airsoft Bucuresti, Airsoft Ieftin, cam astea le stiu in Bucuresti, ce model de arma vrei? Spring? Gas? AEG? Ca daca te duci acolo sa iti iei M4 numai asa in necunostinta de cauza ai o sansa mare sa iei teapa cu arma, adica sa fie chinezarie prost facuta ( nu ca nu ar face chinezii replici de airsoft bune ).

| Anonimeueu explică (pentru robijam):

Vreau spring, ceva de genul http://www.airsoft1.ro/0,867,colt-m4-a1-spring-180710.html dar am cautat in mai multe locuri si nu aveau pe stoc. Din ce am vazut multi au o parere buna despre arma asta.

| robijam a răspuns (pentru Anonimeueu):

De banii aia mai bine iti iei pistol semiautomat pe gaz mult mai puternic. Cauta pe Airsoft Cluj si comanda, sunt foarte promti cu comanda, eu am comandat de la ei un Ak 47 CM028u automat si mi-a venit intr-o zi de la lansarea comenzii.

4 răspunsuri:
| 7Omar7 a răspuns:

Bagate pe siteul oficial e mult mai ok

| 11335577992244668800 a răspuns:

Eu mi-am cumparat unul din centrul Bucurestiului.