| Ayako a întrebat:

Ce faceti azi? Cum pot sa-mi petrec timpul?

Răspuns Câştigător
| Sarcasticu a răspuns:

Ieșind de casă, fără să depinzi de televizor, telefon, calculator/laptop. Admiră priveliștea de afară, lumea, mirosul, cerul, copacii...Plimbări ș.a.m.d.

E cam greu, nu? sad

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Merg la serviciu.
Citește, fă curat în șifonier, plimbare în parc, etc.
Pa, pa.

| onasis1961 a răspuns:

Vezi filme, asculti muzica, socializezi pe net, iesi cu prieteni si daca aceste lucruri nu te satisfac, raspunde la interbari pe TPU:

| positivity a răspuns:

Eu una nu voi face prea mare lucru, doar voi încerca să lucrez câteva variante pentru examen, atât.
În plus, tu ai putea face multe lucruri. De exemplu, ai putea să te uiţi la niște filme, sau să ieși afară cu prietenii.

| Ayako explică:

Multumesc pentru toate raspunsurile.As fi vrut sa dau funda la toate. Uita-ti va la cu o melodie:http://www.youtube.com/watch?v=0G3_kG5FFfQ :) Sper sa va placa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Iesi si te plimbi, citesti o carte, te uiti la un film, raspuzi la intrebari aici.
Te pup!

| Tau_Rebelul_1990 a răspuns:

Salut! asculta muzica mergi la strand..piscina...iesi in parc.la o terasa..etc.

| Igama a răspuns:

Iesi pe-afara, citeste o carte, vizioneaza un film sau un serial, vorbeste cu prietenii pe skype sau la telefon, iesi in fata blocului, mergi la un concert, e tc

| Superstar112 a răspuns:

Poti sa mergi in parc cu prietenii la pizza sau la mall sau poti sa "calatoresti" prin magazine

| Lovwly a răspuns:

Iesi la un film.

| RosszeJolie a răspuns:

Mergiii la strandddddd

| bee142003 a răspuns:

Eu imi petrec timpul uitandu-ma pe YouTube la gammerii numiti PewDiePie si RaedwulfGamer. Ar trebui sa incerci si tu! happy

| AlexandraPayne a răspuns:

Asculta muzica, stai pe face, incerca ceva nou