| FireEye a întrebat:

Ce faceti? Vreau sa imi sugerati va rog ce telefon sa imi iau. Sunt pe abonament vodafone 2 ani si imi expira cam prin luna august si atunci voi incepe alt abonament cu alt telefon. dar nu stiu care.
Ma gandeam la : Samsung galaxy s / 2, Blackberry touch'n type, Htc wildfire. dar sunt cam scumpe, Cu toate ca se vor ieftini. happy

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

.sunt scumpe dar merita!
...eu zis sa iti iei un Samsung galaxy s...e un telefon foarte bun!
.sau un HTC desire hd!

| AndreeaXoXoXo a răspuns:

Htc wildfire crede-ma. Am si eu. E super. Apropo, Htc wildfire are android 2.1 dar poti sa il actualizezi.