| anonim_4396 a întrebat:

Asi vrea sa stiu daca pot sa inlocuiesc sau ceva de genul asta un HTC wildfire S cu un alt telefon(Samsung galaxy-oricare). Arata destul de bine.Ecranul nu este zgariat,dar are cateva cateva zvarieturi mici pe carcasa din lateral(nu l-am busit,doar l-am tinut un acelasi buzunar cu cheile),dar nu este vreo problema,ca pot sa-i schimb carcasa, chiar daca pierd garantia.Doar ca eu am acest telefon de un an, si l-am luat cu abonament de doi ani si m-am plictisit de el.Nu mai pot sa asept inca un an pana expira abonamentul ca sa-mi cumpar altul.Ma gandeam daca este vreo chestie gen sa il inlocuiesc sau altceva. Mieote, dar daca ar fi sa il inlocuiesc.Si va rog nu imi raspundeti cu "cumparati altul".

Răspuns Câştigător
| Rollwo a răspuns:

Samsung Galaxy S II ( Este la reduceri in orice magazin in acest moment )
Samsung Galaxy S Advance ( Combinatie intre S II si S plus ) Recomand.
SUCCES!

| anonim_4396 explică (pentru Rollwo):

Mersi de raspuns

5 răspunsuri:
| ooolifeoolol a răspuns:

Cum e HTC-ul, e bun de ceva, nu ai avut probleme cu ecranul in acest timp, sau orice altceva?

| anonim_4396 explică (pentru ooolifeoolol):

De fapt am spart odata ecranul, dar l-am dus la reparat si s-a facut bine

| ooolifeoolol a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersi!

| anonim_4396 explică (pentru ooolifeoolol):

In afara de faptul ca l-am busit odata si l-am spart(dar l-am reparat), nu am avut probleme, doar ca m-am plictisit de el si vreau un telefon mai mare