| AndreeaDeea210 a întrebat:

Buna prieteni... Unde petreceti revelionul si cu cine? Cel mai interesant raspuns va primi funda.❤ La multi ani!

Răspuns Câştigător
| Anonim820 a răspuns:

La cimitir, cu prietenii meii mortii laughing)) poftim 'raspuns interesant laughing)))

4 răspunsuri:
| CristiB93 a răspuns:

Acasa cu Dan Negru

| RAY a răspuns:

Unde petreceti revelionul
cred ca anul asta am sa ingrop o anonima,si asa nu o cunoaste nimeni si nici macar ea nu stie ca exista
,asa ca ar fi un lucru benefic pentru existenta sa umana
si cu cine?
pai dupa cum spuneam, am sa imi petrec noaptea cu o virgina anonima,din iubire voi face ce voi face

apoi voi sta pe net si cam atat, poate daca se impart in centru arme, grenade, bombe, poate am sa merg si eu, in rest nu am ce face

| GoldenZenith a răspuns:

Cu pacienți, la munca. day dreaming

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

.o petrec în camera mea cu un pachet de țigări, 4 l de bere și muzica la maxim plus prostul meu preferat și cele 2 pisici, Goti și Ceapă
haaai dă funda aia odată!
a fostttt super interesantttt, d'oh