| nimenisinimik a întrebat:

Ceva antrenament de sala/workout pentru mai multa forta si masa musculara?

4 răspunsuri:
| HailSithis a răspuns:

Prea multi factori ca sa ceri o formula magica, du-te la nutritionist si variaza antrenamentele odata la 3 saptamani.

| Cosmin86 a răspuns (pentru HailSithis):

Serios? O data la 3 saptamani?

Ah stai, tu esti ala care recomanda 100 de flotari / zi... nu ma mira ca dai sfaturi TAMPITE.

| carla2010 a răspuns:

Cauta aplicatia VirtuaGym in Google Play Store si acolo ai o groaza de programe care sa te ajute

| Masacre18 a răspuns:

Steroizi sau proteine ce poti face altceva pentru masa si forta? Fa antrenamentul tau la sala si mananca corespunzator apoi asteapta rezultatele big grin