| LoveYourEyes a întrebat:

Daca sunt in acea perioada a lunii..are ceva daca ma bat maine cu apa. tinand cont ca e rece. sad (Scuzati categoria)

6 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Nu patesti nimic dar o sa fie aiurea daca te uzi pe fusta/pantaloni, se lipsesc de piele si poate ajung sa se vada prea multe...

| LoveYourEyes explică (pentru BiuL):

O sa imi iau 3 perechi de chiloti rolling on the floor) nu-i problema oh go on

| BiuL a răspuns (pentru LoveYourEyes):

O sa se vada dubash cusaturile chilotilor daca is asa multi, ajunge 1 pereche sau doua, sa ai pantaloni din material mai gros de exemplu denim (ex blugi scurti) si atunci e ok.

| fearlessss a răspuns:

Nu are nimic

| EMike a răspuns:

Fereste-te de zona aia... happy Cel mai bine...Incearca sa fii cat mai uscata, ia-ti o umbrela.Nu stiu. Daca vrei sa fii sigura, lasa prostiile happy

| Aandr33a a răspuns:

Nu are nimic, poti sa te bati linistita doar sa ai girja sa nu te patezi happy