| dana1407 a întrebat:

De cateva zile ma roade o curiozitate. Cati dintre voi mai asculta radio? Ce v-ar place voua sa auziti pe radiourile de pe la noi?

14 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Mai ascult din cand in cand. Cu tata in masina mai mult. RockFm si EuropaFm

| Nomoreregretstb a răspuns:

Mai ascult, rar dar da. Mi-ar placea ca pe posturi sa se bage si rock mai mult si mai putina muzica comerciala.

| Florentina9210 a răspuns:

Ascultam inainte. Imi placea cand era emisiunea aceea ''noapte buna copii'', unde era cate o poveste in fiecare seara. Acum, nu mai sunt atat de interesata.

| UnBroken2016 a răspuns:

Foarte rar ascult radio in masina, e un post cu muzica anilor 80.

| alexboss2020 a răspuns:

Lumea nu prea mai asculta la radio, de aia s-a inventat telefonul si pc.

| dana1407 explică (pentru alexboss2020):

Si pentru ca s-au inventat PC-urile si telefoanele s-au inventat si radiourile online sau radiouri sub forma de aplicatii apk.

| alexboss2020 a răspuns (pentru dana1407):

Da dar tot tel e la putere!

| dana1407 explică (pentru alexboss2020):

Nu te pot contrazice... dar mai degraba radioul intra in competitie cu televiziunea si presa online, nu neaparat cu telefonul sau nu in mod direct.

| alexboss2020 a răspuns (pentru dana1407):

Nu prea e buna intrebarea ta, ar trebui sa ne dai la toti funda sau raspunsul cel mai bun!

| dana1407 explică (pentru alexboss2020):

Ce relevanta are ce ai spus tu aici? Era doar o curiozitate, am mentionat de la bun inceput si pe deasupra nu am promis nici funda, nici calificative. Ah, sa nu uit... era strict alegerea ta sa raspunzi sau nu... nu-mi amintesc sa te fi obligat in vreun fel.

| alexboss2020 a răspuns (pentru dana1407):

NIci eu nu team obligat sa te enervezi! Tiam raspuns la intrebare fi fericita, cu furia nu rezolvi nimic!

| dana1407 explică (pentru alexboss2020):

Chiar nu m-am enervat. Sunt de un calm ireal. Eu doar ti-am raspuns. Nu stiu care dintre noi se enerveaza.

| alexboss2020 a răspuns (pentru dana1407):

Stiu ca nu te-ai enervat dar cand scrii parca se vede ca esti nervoasa!

| seth2016 a răspuns:

Nu ascult decat in masina. Radio Seven, mai nou.

Acum cativa ani era o tanti care citea 1001 de nopti de la ora 22 in fiecare duminica. Cred ca la Kiss sau ProFM, nu mai stiu. Ascultam cand veneam de la munte.