| iiDouaPuncteParanteza a întrebat:

Hey TPU!

de o saptamana sunt cu un baiat gabriel...

porecla lui era Pui si toti radeau de asta
el s-a desp de mine ca zicea ca si eu o sa rad de el si nu o sa mearga cryingcryingcryingcrying

sh acum bou vrea sa ne impakam...si nu stiu ce sa faaaccc

deci... ce fac?crying(cryingcrying

fundita

Răspuns Câştigător
| Andre a răspuns:

Eu zic sa ii mai acorzi o sansa banuiesc ca nu ati avut timp sa va petreceti destul de mlt timp impreuna ...mai dai o sansa si daca o da si de data asta in bara nu-l mai ierta. uitate in ochii lui sh vei vedea daca vorbeste serios. el sa desprtit de tine pentru ca ii era rusine, teama, frica pentru cum o sa reactionezi cu el.stai calma totul se va rezolva de la sine. si eu am trecut prin aceeasi problema daca mai ai nevoie de sfaturi despre acesta categorie nu ezita sa imi lasi un mesaj te voi ajuta cu cea imi mare palketre ma pricep la relatii!

Succes:*:*. Sper ca ti-am fost de ajutor :*:*:* Incearka sa te calmezi!

15 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Nu faci nimic. Cauti altul.

| ZEU93 a răspuns:

Pare sensibil, si daca-ti place eu zic sa te impaci cu el tongue

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Acorda-i o sansa daca il iubesti.

| iiDouaPuncteParanteza explică:

Auzy sonya?

daca nu iti convin intrebarile mele nu le mai citi si nu mai raspunde la ele...doar ptru ca ne'am certat asta nu nseamna ca nu stiu ce comenarii dai...hai siktir

| iiDouaPuncteParanteza explică:

Nu ma oftic

ca n+am de ce

din cauza ta...niciodata

du-te u cu mariusik sh vezi-ti de treaba ta...nu te baga in treburile mele tonguetongue

| iiDouaPuncteParanteza explică:

Sonya

cel putin al meu nu e rrom...dar nu te pun eu sa fii cu cine am eu chef

| BoomBoomToxic a răspuns:

Si baiatul ala a vrut sa fie cu u? Mi-e sila

| BoomBoomToxic a răspuns:

Ce-mi place cand te oftici laughing

| BoomBoomToxic a răspuns:

Makar iubitu meu e frumos tonguetonguetongue

| carpediem a răspuns:

Fi naturala, pare un baiat sensibil. Nu va mai luati dupa gura lumii. Evadati in alte parcuri, in alt anturaj sau numai voi. Si daca i se spune pui, ce? Carpe Diem, daca sti ce inseamna.

| Andre a răspuns:

Multumesc pentru fundita! Astepth mesajul tau daca mai ai o problema in legatura cu aceasta categorie!

| Weeedha a răspuns:

Spune`i ca pe tine nu te amuza porecla lui, in plus, ti se pare speciala! Iar asta il va face mai increzator in sine! Bafta scumpo! >big grin

| Adelinnaa a răspuns:

Mai bine va impacati probabil el este in tip simpatic.si dragut mai acordativa o sansa

| ynna93 a răspuns:

Daca`ti place impaca`te.

| rasfatzata_3263 a răspuns:

Daca crezi ca tipul merita sa te impaci cu el impacate dar daca simti ca nu ii poti acorda o a2a sansa nu are rost doar pentru a avea prieten sau doar pentru ca tipu e dragut. parerea mea este ca daca simti ca merita da ii poti acorda o a2a sansa.parerea mea