| Oana14_6751 a întrebat:

Am fost cu un baiat vreo 2 sap dupacare neam desp din cauza ca varu lui ma placea... dupa ceva timp m-am bagat cu varul lui dar n-am stat decat o luna cu el si m-am desp desp de el si m-am impakat cu fostul meu pr... dupa iar 2 sap neam desp si dupa cateva sap neam impakacat
Dar neam desp iar si m-am bagat dupa ceva timp cu un pr de-al lui...
Dupa cateva zile m-am desp de pr lui (si de fiecare data cand ne desp el se baga cu alta fata )
Dupa iar cateva sap neam impakat din nou ...nu stiu ce sa mai cred ma place sau nu de tot vrea sa ne desp si dupa aia iar sa ne impakam

Răspuns Câştigător
| Deutsuuu a răspuns:

Poate ii place sa te joace pe degete, considera ca poate sa faca ce vrea deoarece accepti mereu pentru ca tii la el, de ce nu demonstrezi ca esti indiferenta? sau demonstreaza ca poti stai singura dupa ce va despartiti. Daca tine la tine o sa se intoarca mereu la tine, propune-i sa fie ultima data cand va certati si va impacati sa vezi daca va fi mai serios si nu o sa mai ia dragostea ca pe o joaca

2 răspunsuri:
| anca13 a răspuns:

Sigur si el se intreaba asta in legtura cu tine.Nici tu n-ai prea stat in banca ta.Sunt iubiri copilaresti,cand vei mai creste iti vei da seama ce inseamna placut, iubit, etc.

| Jack_6695 a răspuns:

Vrea sex.