| bhjzhjxfgskjz489739035 a întrebat:

O sa vreau un raspuns mai mare si cat puteti voi de bine si repede.Nu e o intrebare asa de grea. Deci, daca ati putea sa imi dati mai multe exemple cu intrebari ce as putea sa le adresez prietenilor mei despre mine, adica sa imi dau seama cine ma cunoaste mai bine. Ex. : Pe cat sunt nascuta? ..etc. Hai ca ati prins ideea. Dau FUNDA la cel mai rapid si mai bun raspuns.aa si mai mare (adica intrebari mai multe, sa am de unde alege)!

Răspuns Câştigător
| Byby_Eu_1998 a răspuns:

Care este culoare mea preferata.
Care este mancarea preferata.
Care este numele de familie.
Care cantareutul meu preferat.
Ce gen de perosana sunt eu.
Caracterizeazama in 20 de cuvinte.
Care este beautura mea preferata.
Ce imi place sa fac in timpul liber.
Care este jocul meu preferat ( Daca te joci). Cam atat..Bafta si sper ca te-a ajutat. Funda?

4 răspunsuri:
| Lvrkiosif a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=fUyxXVPC4uI
poate gasesti o intrebare pe aici.

| napolitaneee a răspuns:

Pe cat esti nascuta?
care este al doilea prenume al meu(daca ai unul)?
ce flori imi plac?
ce culoare imi place?
ce melodie am inceput sa ascult mai des in ultimul timp?
imi plac cainii?
care este ziua pe care o urasc cel mai mult?
imi place cola?
ce cuvant m-ar descrie cel mai bine?
......acum chiar nu am idei.momentat sper ca te ajuta intrebarile acestea happy

| edi1098 a răspuns:

Intrebarile de mai sus/jos sunt bune dar daca cu chestia asta vrei sati selectezi prieteni...(bafta ca nu ramai cu prea multi, doar daca stie o prietena de a ta ceva despre tine) Ar fi dragut ca sasti aminteasca cand e ziua ta sau ce-ti place sa faci, dar ce-l intereseaza pe el ce culoare iti place sau mancarea?(doar daca e iubitu sau ceva) In rest nu gasesc rostul intrebari! SI P.S. Prieteni se castiga nu se aleg. Bafta!

| bhjzhjxfgskjz489739035 explică (pentru edi1098):

Daca tu ai prieteni falsi, care nu sunt sinceri cu tine si nu te cunosc, asta chiar nu e problema mea..eu vreau sa stiu in cine pot avea incredere pe viitor, sa vad daca ma cunoaste persoana pe care eu o consider prietene.