| IMISSYOUBABY a întrebat:

Va rog ajutati-ma si pe mine la aceste intrebari imi trebuie maine : de ce ati alege o carte de animale si nu una de roamna exemplu sau altele dati exemple cum as putea sami formulez raspunsul dau fundita va multumesc...

1 răspuns:
| ÐÿÅ a răspuns:

Eu as prefera mai mult cartea de muzica, pentru. ca ma inspira, iar cea de mate mai mult ma tulbura si ma duce in lumea dezastrului unde nu mai pot gandi, calcula, examina, dar atunci cand vad cartea de muzica e cu totul alceva! Notele mi se tiparesc in minte, iar eu imi imaginez ca sunt pe o scena mare cantand alaturi de un actor foarte cunoscut...