| Pandicorn22 a întrebat:

In 2 saptamani avem la liceu petrecere de Halloween iar eu nu stiu cu ce sa ma imbrac. M-am gandit la un costum de mireasa moarta doar ca nu stiu de unde sa imi iau rochia si ce sa ii fac sa mearga la o petrecere de Halloween. Cum as putea sa ma machez? Si cum sa imi fac buchetul si voalul? Pe scurt cum as putea sa imi fac un costum de mireasa moarta. ☺Daca aveti alta idee de costum sunt deschisa propunerilor dar sa nu fie costume prea vesele. Vreau ceva mai morbid.
PS : Locuiesc in Deva
Cel mai util raspuns primeste fundita.
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| cristimihailov a răspuns:

Poti sa te imbraci ca o spiridusa si sa te machiezi ca un strigoi...