| MoMoScumpik a întrebat:

Hey TPU,. Pun pariu ca toti stiti promotia aia de la chipsuri, ca in pungi gasiti bani, nu? Voi ati castigat bani? Daca da cati bani? Eu am castigat 1leubig grin

Răspuns Câştigător
| LoLyScumpik a răspuns:

Pai.
Un coleg a avut Lays cu Paprika si a castigat 1 milion
Funda?big grin

| MoMoScumpik explică (pentru LoLyScumpik):

Sigur era cu paprika? dar cat de mare era punga?

14 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

La promotia aia am castigat si 5 lei si 1 mil big grin

| Céline7 a răspuns:

E marfa promotia, dar nu de fiecare data castigi bani, eu tot 1 leu am castigat big grin

| MoMoScumpik explică:

Serios? Ce fel erau chipsurile? Poate am si eu norocbig grin

| MoMoScumpik explică:

Ma serios acum! ziceti-mi cu ce erau chipsurile, poate am norocbig grinlaughing

| αnny a răspuns:

Eu am castigat 10 lei.

| Elektro a răspuns:

Cel putin 5 pungi am luat pana acum...in niciuna nu era nimic (nici in a prietenilor).Era si mai de mult chestia asta si niste prieteni au castigat 1 leu sau 5 big grin

| MoMoScumpik explică (pentru Elektro):

Da,dar arunci am impresia ca iti dadea doar jumate din el, si trebuia sa cauti cealalta jumatate, si dupa trimiti la adresa si primesti banii

| criss99991011 a răspuns:

Eu am castigat 50 lei

| pinguta a răspuns:

Sunt 500.000 de pungi cu bani in total. Nu stiu cate mai sunt norocoase, dar eu am castigat ieri din nou 10 lei. E a 3-a oara cand gasesc bani in Krax big grin

| ralucikaa a răspuns:

Eu am castigat un milion

| valentin111 a răspuns:

Eu nu am castigat.

| LoLyScumpik a răspuns:

Un coleg a luat Lays cu Paprika si a castigat un miolon.
Funda?big grin