| GulDan a întrebat:

Cum vad cati bani am castigat pe Wordpress? la reclame cu vizitele stiti...
Nu am multe vizite dar sunt la inceput.

2 răspunsuri:
| costan a răspuns:

Uite aici cum se castiga bani online cu metode probate, vezi despre ce este vorba si dupa inscriere in fiecare dintre ele faci cate o descriere plus un link afiliat si postezi pe blogul tau, asa vei avea mai multe sanse de a castiga bani: http://bani-net-azi.ro

| ZambesteCuNoi a răspuns:

Pai dupa cite stiu eu, pentru vizite nimeni nu-ti plateste, insa pentru anunturi de la AdSense poate sa te plateasca. Dar pentru ca sa vezi citi vizitatori ai trebuie sa instalezi Google Analytics.