| anonim_4396 a întrebat:

Știți promoția aceea la Lays unde trebuie sa înscrii niște coduri de pe pungi pe site. Dar unde găsesc codul ala? Nu m-am prins, găsisem unul dar zicea ca nu e incorect.

7 răspunsuri:
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Astfel de concursuri ofera premii pe baza codului inscris si pastrarea pungii cu codul inscris pentru validarea acestuia! Daca te uiti atent pe punga, unde scrie expira la... sau valabili pana la... oricum data de expirare si tot in acea zona scrie cod promotional, acela este si trebuie introdus online sau prin sms! Meriti"a doua sansa"

| Bondarel99 a răspuns (pentru FoxyM):

Nu merge. De ce nu merge? Am scris exact ca acolo, și cu spațiu și fără spațiu și tot îmi zice ca nu am introdus niciun cod.

| FoxyM a răspuns (pentru Bondarel99):

Salutare! Daca nu functioneaza, apeleaza la acestia pe numarul de telefon de pe punga ca poate te lamuresc ei cu problema! O seara frumoasa!

| tril a răspuns:

"Nu m-am prins, găsisem unul dar zicea ca nu e incorect."
Zicea ca nu e incorect?! Asta inseamna ca e corect. Care e problema?

| Bondarel99 a răspuns (pentru tril):

Am vrut sa scriu "nu e corect" și apoi am schimbat cu incorect și nu mi-am dat seama. Ideea e ca atunci când înscriu codurile pe site îmi spune ca sunt incorecte și nu apare ca am introdus vreun cod.

| tril a răspuns (pentru Bondarel99):

Nu s-a terminat inscrierea? Verifica asta.

| Bondarel99 a răspuns (pentru tril):

In August se termina. Oricum am aruncat pungile laughing și așa erau premii cam dubioase.