| Arisu a întrebat:

Hey, TPU, puteti sa ma ajutati va rog. vreau sa-mi creez un cont in facebook, am incercat mi-am scris parola, emailul. dar cand am pus creeaza cont, scria sus "ne pare rau dar nu puteti sa va face un cont"si nu stiutiu ce sa fac, va roog sa ma ajutati, mersi... FUNDA.

Răspuns Câştigător
| Muhteşem a răspuns:

Mai incearca inca o data si nu scrie data nasterii
http://www.facebook.com/

8 răspunsuri:
| iuli a răspuns:

Cred ca trebuie sa ai peste 18 ani ca sa iti faci cont, nu sunt sigura. Incerca sa pui o data de nastere falsa, de prin 1990-1991.

| Merisorr a răspuns:

Cati ani ti-ai pus ca ai? Daca nu ai peste 14 nu ai voiewinking Am incercat si eu pentru o prietena mai mica care avea 10 ani si nu o lasa sa`si faca pe motiv ca e prea mica de facebook happy.

| RaLuCa_7165 a răspuns:

Poate ca ai uitat sa bifezi casuta aceea care te intreaba daca esti de acord cu teremnii si conditiile impuse de site sau poate ca nu ai varsta corespunzatoare. Sper ca te-am ajutat!

| FloriiHoran a răspuns:

Ai scris tot ce trebuia numele, parola astea?happyPoate cand ai tastat data nasterii ai pus ceva mai mic de 1997-98, nu?happyPoate ca trebuie sa pui alta data mai marewinkingSi dupa ce ai pus una mai mica trebuie sa astepti 24 de ore ca sa-ti dea voie sa-ti faci un cont!happySper ca te-am ajutat!:*

| natashacrown a răspuns:

Ma incearca.sau poate ai deja un cont si trebuie sa iti schimbi emailul.sau numele nu este disponibil.sau parola nu e buna.sau ceva de genu.Sau facebooku are ceva probleme si ar trebui sa incerci.mai tarziu.da un copy -paste la ce iti spune si arata'mi si mie

| DidiMAriuka a răspuns:

Hey. Nus ce sa zic poate e de la varsta. pueti si tu 18 ca sa fi sigur. Poate numele nu e valabil sau parola e prea scurta...

| GabrielS a răspuns:

Incearca sa-ti faci cont de pe alt calculator deoarece iti este blocat ip la calculator de catre facebook si nu-ti mai poti face cont
Bafta...astept fundita ))

| LiviaLyvy a răspuns:

Incearca sa alegi o varsta mai mare de ani.Peste 18:d
Asa fac mereu la conturi euhappy
Succes:*