| marypitic123 a întrebat:

Am incercat azi dimineata sa intru pe facebook si nu am putut am scris emailul parola si nu m-a lasat apoi a scris cevade gen pentru a securiza contul dai continua am dat si mi-a aparut sa recunosc prieteni am recunoscut prietenia si apoi a scris sa introduc o adresa de email am introdus-o si scria sa bag codul trimis pe emalil dar nu vad nici un cod ce sa fac ajutati-ma va rog

4 răspunsuri:
| MaRyWssssss a răspuns:

Cauta la spam in mail

| marypitic123 explică (pentru MaRyWssssss):

Ok

| marypitic123 explică (pentru MaRyWssssss):

Ala unde ma e?

| marypitic123 explică (pentru MaRyWssssss):

Am gasit dar nu e nici un cod daca vrei sa vb despre cum sa ii repar facebooku da-mi cerere pe mess mari_totoi