| Daria809 a întrebat:

Sunt fata și va cer câteva sfaturi. Ce aș putea face singura acasa? Țin să mentionez ca ai mei pleacă în altă țară 2 săptămâni și eu rămân singura. Nu stiu ce sa fac în afara de gatit. Dati-mi idei pentru astea 15 zile, va rog! Dau funda la cele mai multe. Multumesc

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mare curaj au, daca la 12 ani ai tai, te lasa singura atata timp. Dă si tu petreceri in pijamale cu niste prietene.

| sierra1 a răspuns:

La intrebarea identică, ai sugestii constructive, o grămadă, vezi!

| Panamax a răspuns:

Inviti un baiat pe la tine.Tu gatesti, el mananca etc.

| irina4219 a răspuns:

Pune muzica ( nu prea tare ca sa nu se planga vecinii de tine ) danseaza, uita-te la un film, citeste o carte, scrie-ti o carte, da teste de personalitate pe net, uita-te pe Youtube la videoclipuri educative, vorbeste cu prietenii, iesi afara cu ei... sunt multe variante, dar e important sa faci ceea ce iti place!