| Imidaifunditsa a întrebat:

unde v-ati petrecut vacanta?
Fundoi! Va pup.:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

love struck Pai la mare ca in fiecare an. Tu?:*

6 răspunsuri:
| AndreeaAnd a răspuns:

Am fost pe Transfagarasan apoi am continuat cu Transalpina ( cea mi inalta sosea din Romania). Am stat in Ranca ( pe varful muntilor ). Dupa aceea ne-am intors pe la castelul Peles prima oara. Iar dupa Peles am mers la Bran unde am innoptat apoi acasa la Braila.

| PrafDeNutellaCuGustDeCremitaAmestecataCuNesquik a răspuns:

Acasa si la matusa.
Nimic interesant.

| Mikaela a răspuns:

La mare.A fost super misto, am fost cu prietenul meu si am avut noroc de vreme frumoasa. happy

| danielahopes a răspuns:

In capitala iar apoi la mare in capitala Germania(tarta meu se duce acolo)si intr-o vacanta de 20 de zile in america.bine am mai fost si la bunici in austria da am stat doar 5 zile.(probabil ca nu o sa ma crezi dar nu conteaza ce imi pasa mie este ca m-am distrat pe cinste!)

| forspeedx a răspuns:

Vacanta mi asm petrecuto in spital ((,. apoi la tabara si in Bulgariea,.)in rest pe acasa insa au fost vacante si mai reusite vara asta a fost plictisitoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc mult pentru funda :*.