| nicaliush a întrebat:

Hey TPU... Voi pleca la mare si nu stiu cum sa treaca mai repede timpul adica... spuneti niste sfaturi pentru a trece mai repede ziua! Urgent! Va rog multtttttt!

5 răspunsuri:
| KinoAndreea a răspuns:

Nu stiu cum te-ai putea plictisi laughing adica eu nu am fost niciodata la mare si nu cred ca m-as plictisi pentru prima oara! sad Ma rog...pai poti asculta muzica la casti cat stai pe plaja, te mai si bronzezi astfel, sau poti incerca sa iti faci cativa amici pe acolo, te poti plimba prin zona, poti incerca feluri de mancare care nu ai mai incercat si ai vrea, sau nu stiu...sa incerci diferite bauturi cu fructe. Ceva de genul

| nicaliush explică (pentru KinoAndreea):

Voi pleca la mare si nu stiu cum sa treaca timpul mai repede ca sa ajung mai repede acolo! citeste!

| KinoAndreea a răspuns (pentru nicaliush):

Atunci i-ati o carte, asculta muzica, poveste cu persoanele cu care mergi acolo... pune-ti un film pe laptop (daca ai) sau niste video-uri scurte pe telefon (aca poti.

| 1234dany5 a răspuns:

Incearca sa te distrezi si sa faci ceva ce-ti placce si incurand va trece timpul fara sa-ti dai seamawinking

| nicaliush explică:

Mai multe raspunsuri va rog!