| IryLoveShadow a întrebat:

Vreau sa slabesk... Cine imi poate da niste exercitii eficiente pentru coapse, abdomen si fese? Dau funda plsssssssss puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

Pai daca esti fata poti face abdomene, genoflexiuni iar daca esti baiat flotari si multe alte exercitii.

| Kitty20 a răspuns:

Abdomene, genoflexiuni inca un fel de abdomene dar la care stai mai mult in aer si nu atinci podeaua, flotari, jogging, etc

| PaineKiller a răspuns:

Scrie pe tube 8 min abs big grin sunt o gramada de exerciti pentru brate, piciore, abomen

Întrebări recente