| Nicki18 a întrebat:

Peste 10 zile ma duc la mare si vreau sa-mi recomandati cateva exercitii pentru coapse si fese, foarte eficiente si ca dupa aceste 10 zile sa vad macar ceva rezultate.Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| Meowww a răspuns:

Mda, in 10 zile nu se schimba nimic, dar te poti trezi devreme si sa alergi pe malul marii pe langa apa. E sanatos si relaxant happy. Stiu ca nu e ce ai cerut, dar e doar o sugestie.

| Meowww a răspuns (pentru Meowww):

Merci mult pentru funda happy

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

In 10 zile nu se va vedea nimic! Ai nevoie de cateva luni sa se vada ceva schimbare! happy