| LalLyBoOmD a întrebat:

Hey TPU! Vreau sa va cer ajutorul vostru, de multe ori, am incercat sa creez si eu acea "mazga" goo, slime, silly putty (sau cum se mai cheama)!
Multe retete sunt facute cu ajutorul borax-ului care nu-l gasesc nicaieri! La fel si cu amidonul de porumb! Si alta problema ca sunt alergica la lipici!
Va rog daca puteti sa-mi da-ti alte retete cu orice in afara de cele mentionate mai sus! Va multumesc! Si aporpo, dau fundita! happy

5 răspunsuri:
| LalLyBoOmD explică:

Nu raspunde nimeni?

| LalLyBoOmD explică:

Pe naiba 10 minute timp mediu de raspuns...

| danu_3076 a răspuns:

Cum se face plz imi spui plz

| danu_3076 a răspuns:

Te rog imi spui cum se face pupici