| OrochiFan a întrebat:

Heyy, credeti in fantome? dar ce parere aveti despre ele(nu jigniti va rog)? funda + vot!

Răspuns Câştigător
| florinsandu a răspuns:

Fantomele exista, ele sunt sufletele celor morti (in general fara manare)si care mai au de ispasit pe pamant anumite penitente, dupa care se pot ridica la cer, ele apar sub forma de abur si se pot vedea mai bine in poze facem poze.

8 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Fantomeeeee? nu exista asa ceva, sunt doar povesti de speriat copiii! fantomele sunt inventii ale oamenilorrr seriosss funda?

| Kosmin19 a răspuns (pentru misterioaѕa):

Tu ai dat un comentariu aiurea doar pentru funda? happy

| Minks a răspuns:

Nu cred, n-am nici-o parere despre ele. Am vizitat atatea case "bantuite" si nu s-a intamplat nimic straniu.

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Tzau
Religia mea e Wicca iar o gramada de Pagani pot vedea fantome, ele exista dar cei care nu le vad nu credwinking. Si nu vreau sa zic mai multe prin raspuns.

| Unbearable a răspuns:

Buna.
Aceste fantome, sunt de fapt sufletele adancite in eternitate, care nu vor mai iesi de acolo, niciodata. In concluzie, da, cred in "fantome", pentru ca trupul se ofileste, iar sufletul umbla neincetat.
Bafta. kiss

| Lyiia_3516 a răspuns:

Nu stiu ce sa spun.Eu cred ca exista:suflete neinsufletite ale oamenilor.Nu am vazut niciuna(cred)si nici nu imi doresc asta.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fantomele sunt doar nixte spirite inofensive, asa cred, care au murit inainte de a face ceva important sau pur si simplu bantuie unele locuri, dar nu cu scopul de a speria. Cum exista Dumnezeu, exista si spirite. Nu-ti face griji... Sper ca te-am ajutatbig grin

| xxxBrIuNeTa4kAxxxCaNfEtA4Kaxxx a răspuns:

Hey, salut, sa-ti spun sincer eu nu cred in fantome, eu cred ca fantomele sunt doar o imaginatiea a omului si aceasta sa inventat numai ca sa distreze oamenii copiii sau sa ii sperie