| Râmăăă a întrebat:

TPUhappy! Ce parere aveti despre fantomelaughing? Credeti ca exista big grin?

Răspuns Câştigător
| LoVe_6598 a răspuns:

Eu nu cred. dar am un coleg. si nu prea minte ala. si o zis ca a vazut una.sad.
Mie imi e frica numai cand vad un film si apoi sunt singuralaughing.
Dar. eu cred ca daca ar exista le-am vedea toti. nu numai unii...
fundita?

8 răspunsuri:
| Dreamin a răspuns:

Pai mi-e frica de ele, dar nu cred ca exista si ma si uitla fenomene stranii :-s

| L7L a răspuns:

Doamne nu-mi vine sa cred nu exista fantome si mie imi era frica cand eram mic da degeaba nu exista -.- n-are nici o legatura cu sufletele care nu se vad si nu fac nimic-.- mai treceti si voi pe la ora de religiewinking

| EsarfaRozZ a răspuns:

Nu, eu nu cred ca exista.big grin nu cred in spiritism, si alte chestii, ma uit tot timpul la filme horror, la case bantuite vineri la 22. 00 pe discovery, si nu mi-e frica, sau chestii de genuhappy

eu nu cred in asa cevabig grin

| doinitza12 a răspuns:

Sincer da cred.si ma tem de moarte cind ramin singura acasa

| KlaudyaAddha a răspuns:

Cred doar in spirite. Mai ales ca am vazut unul cand eram mai mica... Si de atunci am o frica din cand in cand noaptea cand sunt singura... Dar in ultimul timp am inceput sa uit de tot de spirite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba voi sunteti cu capu', eu credeam ca TPU e o comunitate de oameni cu cultura nu nebuni.
Ganditi si voi rational. Faceti ca mine, ca mintea in intuneric creeaza imagini ca nu aveti creier de pasare. Ia stati voi noaptea in bezna si chinuitiva sa asteptati sa vina dracii din imaginatia voastra langa voi apoi daca simtiti dureri atroce sa va fie frica daca nu simtiti nimic nu va mai c****i pe voi cu fantome.
PSbig grinaca continuati asa da-ti buzna la psiholog!

| KYTTYkitten a răspuns:

Hai...sa zicem ca exista, dar sigur daca ramaneti singuri acasa va sta inima pe loc dupa ce vedeti un film de groaza eu sint intre existenta si falsitatea fantomelor.happy

| MerryCool98 a răspuns:

Sincera sa fiu, cred ca exista fantome! Dar ele nu apar decat atunci cand cineva a murit si a jurat pe biblie ca nu el a furat sau ceva de genu! Am vazut multe cazuri la stiri si la TV! Nu sunt sigura dar este posibil sa existe!