| ILoOveYoux3 a întrebat:

Heyy TPU! Cine joaca ourWorld imi poate explica si mie de ce nu imi mai merge sa fac gems cu noul Toolbar? Am facut 26 de gems cu el si acum nu imi mai da cate 1 gems la fiecare 4 cautarii. Imi puteti spune de ce?

2 răspunsuri:
| floryynnel a răspuns:

Daca te referi la World of Warcraft, te gandesti la questuri, la rosu e prea greu, la portacaliu e putin ridicat dar il poti face fara sa mori, galben e pentru lvl tau, verde inceapa sa fie mai slab, iar pe gri/negru sunt inutile ca nu te ajuta. Acum, revenind la profesii, pe portacaliu si galben iti da cate 1 pentru un gem, pe verde faci 2-3 si iti da cate una, iar pe gri/negru faci si 100000000... tot degeaba, succes

| DidiChanx3 a răspuns (pentru floryynnel):

Da mie tot gri mi-a fost de cand il am si l-am blocat intr-o zi ca am facut 234 de cautari adica 58 de gems si nu-mi mai mere straight face