| RoxAnana a întrebat:

Heyy TPU! Peste cateva zile voi pleca la mare, la Neptun. Este prima data cand merg acolo...eu prefer Costinesti... Ce parere aveti ca si statiune? E scump? Este ceva frumos de vazut?
Ma intereseaza: scoici, suveniruri, peisaj, timp liber.
Pwwwwp

Răspuns Câştigător
| HarMonyy a răspuns:

Hmm...Neptun.Am fost anul trecut insa nu este prea grozav.Hotelurile sunt foarte departe de plaja/mare. Trebuie sa mergi cel putin juma de ora pe jos. Este plictisitor, fara banana, sau ski- jetturi.Scoici gasesti pe orice plaja, acolo unde se sparg valurile. Suveniruri poti lua de la putinele magazine. Peisaj,.ca orice peisaj de la mare. Si cat despre timpul liber.plimbari de seara pe faleza.

4 răspunsuri:
| Zoey112 a răspuns:

Eu am fost acolo multi ani la rand cand eram mai mica si mi-a placut foarte mult.
Au chiar si parc de distracti, plaja este destul de frumoasa, si la restaurante mancarea este foarte buna happy
distractie happy

| Floricikpurpurie a răspuns:

Dupa parerea mea e mult mai frumos la Costinesti de cat la Neptun.
Si in prinvinta suveniturilor...le vei gasi si in ambele locuri!
Multe peisaje foarte frumoase sunt la Costinesti.
La Neptun-hmm nu stiu ce sa zic acum fiecare dupa placul sau happy
Sper ca ti-am fost de ajutor happy
Pupicii!

| Teollyna a răspuns:

Cauta pe Google si vezi ca iti da nr de telefon sa iti faci rezervare si poti atunci sa intrebi.

| MaiutaSweet a răspuns:

Hey http://www.tpu.ro/utilizator/xafm eu am fost acolo o data e misto poti merge e super sa mergi la Melodia sau unde poti. Paaa