| anonim_4396 a întrebat:

Hi all :* dc cand ascult o melodie la winamp imi apare numele melodie pe mess si dupa cateva sec imi apare un status s pe urma alt status si dupa melodia si tot asa?laughing

3 răspunsuri:
| vlad91 a răspuns:

Ai instalat cu buna stiinta sau fara stiinta un plug-in care face conexiune intre winamp si messenger trebuie sa il scoti pentru asta trebuie sa intri in messenger la preferinte plug-in ai acolo o categorie cauti winamp si dai delet dupa aceasta inchizi messenger inchizi winamp deschizi messenger deschizi winamp si ar trebui sa nu mai apara daca inca mai apare imi dai un mesaj privat cu id de mess si te ajut eu mai bine happy

| robby_3011 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie...nu am idee de ce face asa
la mine sia revenit dupa ce am instalat messu si winamp din nou

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu ti dus pcwinking