| ForbiddenLove a întrebat:

Hi!:-D sunt curioasa ce planuri aveti cu prietenii vara asta.Cum o sa va distrati, petreceti timpul? Ma gandeam sa vorbim despre asta ca se apropie vara...si cred ca o sa fie hot

5 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Nu aspiram la ceva extravagant!
Mergem cu cortul la munte, daca sunt fete, bautura, un foc de tabara si ceva muzica, cu siguranta o sa ne distram.

| DiDi a răspuns:

Pentru prima luna am zis ca vreau sa lucrez ceva, sa fac niste bani, ca apoi sa-i stric pe celalalte doua luni ramase.Imi vine o foarte buna prietena din Spania, asa ca ne-am facut multe planuri, cum ar fi: sa ne uitam la filme, sa iesim la plimbari, sa dormim una la alta, sa mergem la mare, si multe altele.
Aaah, da, si nu in ultimul rand, sa lenevesc un pic!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paaaiii...plimbari cu bicicletape distante mai lungi, gratare, daca vrei mai multe planuri iti las id meuelenaloveyou98

| hailei2007 a răspuns:

Vacanta "mare" laughing o sa fie la Roma si Napoli, o sa mergem 6 fete si cred ca o sa fie super distractiv. In rest, vreau aer liber cat cuprinde, terase, padure, club in aer liber, parc, verde, soare, apa... Yammy, a venit caldura! happy

| Bacemi a răspuns:

Nu am planuri. Nu cred ca plec nicaieri. Ca de obicei, daca e sa fie, va fi ceva imprevizibil care va aparea in ultima clipa.