| T0T a întrebat:

Voi cum intenționați să vă petreceți vacanța de vară? Aveți planuri?

Răspuns Câştigător
| Jus7t a răspuns:

"Voi cum intenționați să vă petreceți vacanța de vară? Aveți planuri?"
https://m.youtube.com/watch?v=BQhx3oma4Xs

8 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Care e faza cu chat-ul asta? Il tot vad pe aici...se merita?

| troleibuz a răspuns (pentru Drimmero):

Stai 24/24 acolo...

| T0T explică (pentru Drimmero):

Da, acest chat oferă posibilități diverse, atât de mesaje text instante cât și de voice chat pentru utilizatorii mai îndrăzneți. Privim cu speranțe nemărginite să ne facem prietenii noi și să ne simțim bine.

| Drimmero a răspuns (pentru troleibuz):

De ce n-ai coloana vertebrala sa admiti ca manuiesti si alt cont?

| troleibuz a răspuns (pentru Drimmero):

De ce minti?

| Jus7t a răspuns:

Dedicație de la troleibuz pentru Drimmero cu batere pe obraz :
http://www.youtube.com/watch?v=nc9WpXSTcCE&t=0m32s

| Drimmero a răspuns (pentru Jus7t):

Nu mai hraniti trollul/

| T0T explică (pentru Drimmero):

Nu hrăniți animalele. Era o regulă.