| ForbiddenLove a întrebat:

Hi!:-D sunt curioasa ce planuri aveti cu prietenii vara asta.Cum o sa va distrati, petreceti timpul? Ma gandeam sa vorbim despre asta ca se apropie vara...si cred ca o sa fie hot

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu am planuri. Nu cred ca plec nicaieri. Ca de obicei, daca e sa fie, va fi ceva imprevizibil care va aparea in ultima clipa.

| DiDi a răspuns:

Pentru prima luna am zis ca vreau sa lucrez ceva, sa fac niste bani, ca apoi sa-i stric pe celalalte doua luni ramase.Imi vine o foarte buna prietena din Spania, asa ca ne-am facut multe planuri, cum ar fi: sa ne uitam la filme, sa iesim la plimbari, sa dormim una la alta, sa mergem la mare, si multe altele.
Aaah, da, si nu in ultimul rand, sa lenevesc un pic!laughing

| Vizitiul a răspuns:

Nu aspiram la ceva extravagant!
Mergem cu cortul la munte, daca sunt fete, bautura, un foc de tabara si ceva muzica, cu siguranta o sa ne distram.

| hailei2007 a răspuns:

Vacanta "mare" laughing o sa fie la Roma si Napoli, o sa mergem 6 fete si cred ca o sa fie super distractiv. In rest, vreau aer liber cat cuprinde, terase, padure, club in aer liber, parc, verde, soare, apa... Yammy, a venit caldura! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paaaiii...plimbari cu bicicletape distante mai lungi, gratare, daca vrei mai multe planuri iti las id meuelenaloveyou98