| anonim_4396 a întrebat:

Hi :* mi-am activat si eu muziton-ul (sunt pe cosmote) m-am sunat pe urma de pe nr mamei sa vad daca merge si a mers...insa cand m-a sunat alta pers a spus ca se aude la fel tonul de apel sad... dc? sad

Răspuns Câştigător
| sweetgirl_6205 a răspuns:

Pai o data suna cu melodie si o data suna normal, si tot asa.Eu nu-l am activat dar am un prieten cu care vorbesc si el are.

happy

6 răspunsuri:
| paul0013 a răspuns:

Ar trebuii sa mearga la toti, poate te-a pacalit...

| sweetgirl_6205 a răspuns:

Poate sa te sune aceeasi persoana de pe acelasi numar sau alt numar, poate sa dea doar beep ca el o data suna cu melodie si o data suna normal:pe

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aaa msi mlt :X m-ai linistithee hee credeam ca mau fraierit astia...deci sa inteleg ...de ex....ma suna o pers pe un nr de tel suna tonul de apel ales de mine ..si dupa ma suna alta pers de pe un alt nr de tel si suna normal? nop?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uneori nu se aude muzitonu. dar el este activat si se aude, dar sa incerce de mai multe ori

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic asa, excludeo pe maicata si da nr tau numai la baieiti necunoscuti, sa vezi dupa aia cum suna, de se satura telefonul si iti canta toate melodiile de pe net, ai sa vezi

| azzzzorrel a răspuns:

De pinde... daca mama ta este tot pe cosmote a mers... dar daca nu e ...pai...asta nu mai stiu...smile...be happy...all the time