| opreamircea a întrebat:

Salve!
Am o problema la un Huawei Ascend P6. I`am dat resetare din fabrica si dupa aceea nu a mai mers tonul de apel la SMS; cand primesc mesaje nu se aude nimic si nici nu vibreaza. Am umblat prin toate setarile si totul e activat.

Daca a mai intalnit cineva problema asta si stie s`o rezolve, as fi recunoscator, dar va rog nu`mi lasati mesaje cum ca sa dau volumul mai tare sau sa activez tonul de apel la mesaje: toate astea le-am facut. Merci

1 răspuns:
| wooooooooooow a răspuns:

E posibil sa nu ii fii mers ceva ok la resetare, poate i-a dat o eroare sau ceva, mai incearca o data, daca nu, la service