| ButterflyInnocent a întrebat:

Hi. Peste 2 zile o sa merg intr-un club pe nume Le Gaga din Bucuresti. In fine, nu conteaza numele clubului. O sa vina si prietena mea cea mai buna care isi face ziua acolo, dar vine si sora ei de 11 ani. love struck Ea m-a rugat sa va intreb, in speranta ca o sa primesc raspunsuri ajutatoare. Si o sa mergem toti ( si sora ei ) cu un baiat care are peste 18 ani. O sa o lase pe sora ei sa intre? happy Totusi, suntem cu un adult. As fii foarte fericita love struck Vreau raspunsuri ajutatoareee. :*

4 răspunsuri:
| Pitzipoanca a răspuns:

S-ar putea. Dar e cam ilegal. E foarte frumos ca vine surioara, dar... in club? Bine ca n-o duceti la striptease. ^___^

| Seby90 a răspuns (pentru Pitzipoanca):

Poti sa ma iei pe mine la striptease... nu ma supar.
I'll take one for the team.

| ButterflyInnocent explică (pentru Pitzipoanca):

Stiu ca la varsta ei este micuta, dar stie sa gandeasca ca un om mare happy Da sfaturi corecte in relatii, stie multe. happy Si este o persoana normala, nu o curva.

| Pitzipoanca a răspuns (pentru ButterflyInnocent):

Nici nu am spus ca e curva. Dar niciodata nu se stie ce aduce viitorul. In plus, la 11 ani, ar trebui sa fie incantata de McDonalds, nu de club.
Totusi, intr-o tara civilizata, ea nu ar avea ce sa caute in club. Are 11 ani. Nici macar 14. Nah, distractie faina ca bosorogii ce ii veti gasi pe acolo.
Nu inteleg ce vi se pare asa de misto intr-un loc de genul acesta. Nici macar nu e corecta notiunea de "club".