| JustLoveMee33 a întrebat:

Cine le are k pc,boxe etc? deci am instalat de ceva timp windowsul si nu am instalat niciun driver de suntet,si din cate am inteles de la o persoana trebuia sa salvez un program din pc, care tine si de placa de sunet iar eu nu l-am salvat si nici cd cu programul nu imi mai merge si acum boxele nu imi mai merg, ele sunt functionabile dar nu se aude nimic si nici in bara nu imi arata acele boxe.va rog ajutati-ma puppy dog eyes fundita! puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| DDCC a răspuns:

Bună! Downloadează Driver Pack Sollution, actualizează tot și vezi dup-aia.

| SouLIce a răspuns:

Descarca Aida 64 http://www.aida64.com/downloads
Vezi cum se numeste placa de sunet pe care o ai si intri pe site-ul producatorului si descarci driverul pentru placa ta de sunet
Este cel mai sigur si eficient