| razvanyoung a întrebat:

Hi TPU!
Tocmai mi-am cumparat o pereche de casti Philips SPH2000 insa cand am ajuns acasa am observat ca sunt pentru statie (mufa mare), am pus adaptor pentru mufa normala dar problema este ca ele se aud cam incet (adica nu se aud cat ar trebui)!
Stie cineva vreo solutie sa le fac sa se auda calumea? Vreun program ceva?
Va Multumesc!

Răspuns Câştigător
| bogdan3vl a răspuns:

Bagale printr-o pereche de boxe de calculator.boxe dinalea normale la 20 de lei din plastic.o sa se auda de zboara urechile fundabig grin

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Umbla si in volumul calculatorului.Sau acolo unde le-ai conectat.Nu ai spus la ce le folosesti.

| Phineas a răspuns:

Trebuia sa te uiti mai bine la ele...sau sa te duci sa le schimbi.

| Mihai0eu a răspuns:

Program in nici un caz, si sa le tai si sa le pui alta mufa nu cred ca te incumeti

| Iulian03 a răspuns:

E de la placa audio, iti spun sigur eu am PHILIPS SHP2500 si se aud foarte bine la calculator.