| Yumitsu a întrebat:

Ieri seara mi-am reinstalat windowsul si tocmai mi-au intors internetul)) Nu pot asculta inca muzica pe care o am in PC, si nici antivirus nu am inca. Si vreau sa intru pe youtube. Am sanse sa inhatz de acolo vreun virus? nu descarc nimic.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poti lua virus si fara sa descarci ceva.

| TzaCaNeL a răspuns:

Pe bune acum. E ditamai comunitatea Youtube-ul, cum naiba sa iei virusi de la ei?

| moRE_4547 a răspuns:

Nu... dar ar fi bine sa iti instalezi un antivirus (iti recomand Avast 5 free.Il am de ceva timp si nu am avut probleme.plus ca nu cosuma foarte multe resurse)
Nici nu iti dai seama cand intri pe alte site-uri si iei un virus...

| casian_6775 a răspuns:

Nu cred ca iei nici un virus atata timp cat nu descarci nimic!