| comet a întrebat:

Ieri si azi nu am fost la scoala pentru ca am fost la cabana cu niste prieteni. Doctorita mea imi da scutiri chiar daca nu am nimic. Adica ma duc la ea si ii zic ca ma doare burta dar nu am nimic si imi da reteta si ma intreaba daca imi trebuie scutire si pe cate zile. Ce i-as putea zice de data asta ca am, in afara de dureri de cap, raceala si dureri de burta. Daca nu gasesc nimic o sa ii zic ca m-a durut burta. Stiu ca ii ciudata intrebarea da na.

Răspuns Câştigător
| Dheutsik a răspuns:

Poti sa ii spui ca ai avut greturi febra si frisoane, si ca nu ai pofta de mancare.Sau poti sa ii zici ca te-ai impiedicat prin casa si ca te doare piciorul foarte tare. Funda?

| comet explică (pentru Dheutsik):

Asta o sa ii zic laughing Multumesc big grin Astazi am programarea laughing

5 răspunsuri:
| BiancaGeorgiana a răspuns:

Pai ii spui exact ce ai si ea iti va da scutire

| alas a răspuns:

Spune-i ca ai gripa porcinarolling on the floor))))))) glumes, glumesc spune-i ca ai stat la pat cu niste compresi de gheata ca te-a durut foarte rau capul si ca ai avut la termometru 40 grade

| raluka13 a răspuns:

laughing la fel si eu fac....am toate bolile laughing) posibile laughing) spune-i ca ti-ai scrantit piciorul sau ca te-au durut si ca n-ai putut merge mie mi s-a intamplat deci exista laughing spune-i ca ti-e rau dimineata si iti vine mereu sa dai la rate spune-i ca ai facut alergie la cv si cand esti la ea in cabinetlaughing tuseste prefa-te si tu bolnav/a :p