| FericituIndragostit a întrebat:

Iesire oficaiala a userilor TPU (fiecare oras cu useri lor de pe TPU ) ce parere aveti? happy

12 răspunsuri:
| Annitu a răspuns:

Ar fi ceva.

| Psihoyounger a răspuns:

Da, perfect de acord. Vorbim cu Cristina pe tema asta ca să anunţe pe blog?

| Psihoyounger a răspuns:

@dragoswooow, aşa fără nicio susţinere din partea voastră?

| Kittynika a răspuns:

Explicate

| FericituIndragostit explică:

Eu vreau sa vad cum vi se pare ideea sa vad daca sa organizez ceva in Tm si poate vad cu alti useri sa facem si in alte orase.

| FericituIndragostit explică:

Am vrut sa organizez o inatlnire a userilor TPU dar nu mai pot din cauza unor problmeme de sanatate. sad

| stefyk97 a răspuns:

Bine, cand si unde va fi intalnirea in fiecare oras? E mult de organizat...

| AlexSM86 a răspuns:

Mijto ideea, da nu stiu cum o sa iasa pentru ca au aparut multe dispute pe TPU de-a lungul timpului si sunt cam multi useri.

| Kodokuna a răspuns:

Ar fi super...Dar cred ca sunt singura din localitatea mea care are cont pe TPU laughing
Cred ca asa ceva s-ar putea face in orasele mai mari,ex Suceava, Bucuresti, Botosani etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare o idee buna.chiar as vrea sa cunosc comunitatea TPU din orasul meu(calarasi)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Psihoyounger vorbeste.

| GoLoveYourself a răspuns:

Foarte tare winking