| SlăninăCuCeapă a întrebat:

Ce parere aveti daca doi useri de pe TPU ar forma un cuplu?

19 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

Bă,vreau şi eu să-mi pun la nume ceva legat de dragostea adevărată virtuală.ce zici de ''pute a dragoste...s-a băşit Cupidon"?

| NOBODY a răspuns:

Vreți să o vedeți pe Lexy cum își ia din nou bătaie de la EVERYBODY pentru că vrea să facă un cuplu cu mine?
atunci, puneți câte 2 lei în pălărie+TVA

Iată luuuuuuuuupta Sexolului
În colțul din dreapta înflăcărata de sex cu NOBODY... EVERYBODY, iar în colțul din stânga cea care vrea doar să iasă la un suc cu NOBODY, Lexy!
Cine va câștiga prezervativul de aur?
Imediat după publicitate!
*se duce la toaletă și acolo rămâne*

| NOBODY a răspuns:

@Lexy
deci să înțeleg că vrei sex?

| EVERYBODY a răspuns:

@NOBODY I like your idea. Mă duc să îmi caut manușile de box.

| Dumnezău a răspuns:

Hihi... whistling

Ar fi cu cativa useri mai mult!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Ce s-ar intampla? De ce ar fi cu cativa useri mai mult? Cum s-ar forma acei useri?
Ahh, da! Si ce cautai la o intrebare veche de 6 luni in raspunsurile mele laughing? Ahh, da, si inca o intrebare! Par postarile mele de prin aprilie diferite de cele actuale? Ce zici?
(aoleo, scriam bafta la sfarsit! ce naiba ma apucase?! )

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

1.Selectie naturala si cursul naturii, draga surioara!
2.Mai multe cautam, ma plictiseam si voiam sa vad cam ce convingeri mai are surioara mea divina.
3.Nu,aproape deloc.La mine sa vezi schimbari daca vrei!
4. Ceasornicarism laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

1. Eeeeh, serios? Atunci vreau si eu sex virtual. Exista asa ceva? Cum e, Dumnezaule sfant?
2. Si ai gasit ceva interesant sau regreti timpul pierdut?
3. M-am uitat, dar iti stiu cam toate postarile pentru ca prima data cand ti-am vizitat profilul aveai vreo 400 de raspunsuri, deci trage de aici concluzia. Nicio diferenta. Bine, in afara de prima pagina cand ai cerut o funda. Aia stii ca m-a surprins. Cum zicea un pacatos, timiditatea de la inceput si pana te intergrezi in comunitate...
3. Eh, am observat ca eram mai serioasa la inceput si deloc teribilista. Aaah, si mai obsedata de Teo decat sunt acum. De acolo se trag toate.
4. Epic laughing! Totusi, nu ii zice asa, ca se supara.

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

1.Vezi ca e ceva pe net,Red Light District parca ii zicea cu sex virtual,destrabalare maxima! Nu stiu cum e, n-am incercat, dar tu iti poti cumpara ceea ce la americani se numeste sybian.Asa,cu un motoras rotund, si cu o anumita chestie ce se poate utiliza pe motorashee hee

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Da, stiu jocul laughing Red Light Center, parca. Nu ma joc eu asa ceva, dar l-am vazut intamplator.
2. Adica camera web?

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Hehe,ce le are micuta divina cu joculetele astea, imi da ceva idei preconcepute!
2.Sa-mi scuzi limbajul, dar pe romaneste inseamna nici mai mult nici mai putin decat... o pe**a atasata unui motoras cam cat unitatea de calculator, care genereaza 10 CP.Un fel de vibrator mai elevat, chiar divin as putea spune!hee hee

| Wilder a răspuns:

Ar urma inca o generatie de comicuri numita: seria "Mariajul TPU". straight face

| ahlrh a răspuns:

Foarte drăguț!

| SlăninăCuCeapă explică:

NOBODY nu vreau sa ies doar la un suc cu tine. vreau mai mult

| SlăninăCuCeapă explică:

@NOBOAdy yhe.da daca am fi impreuna(pe TPU)?

| Shine a răspuns:

Am mai vazut un caz. Pe mine nu ma intereseaza, sincer. Sa fie fericiti pana la adanci batraneti daca vor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-ar placea dar ar fi o discriminare totala...
"Tu fraiere haha nai cuplu nu te vrea nimeni esti varza bah"
Si sa ramana ceva doar de trend, adica membrii sa nu se iubeasca (cu) adevarat. Si nu ai zis, sa aiba si niste drepturi in plus?
Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai mai primit un amuzant! Cine dracu a vazut ce am scris aici si te-a votat!? Aoleo, sper ca nu e cine cred eu ca e.

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Cine crezi ca este,surioara? Hai,foloseste-ti puterile telepatice dumnezaiesti!

LATER EDIT: Nu, nu e cine crezi tu ca a fost, a fost altcineva.