| Loveyourself a întrebat:

Imi dati si mie o metoda (saa mearga suta la suta) de gasire a parolei cuiva la mess
PS-fara linkuri

7 răspunsuri:
| king997 a răspuns:

Nu exista!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ai cum man.am incercat si eu decat daca esti hackerlaughing. daca faci prostia sa cauti pe net aia iti vor spune sa iti scrii u parola care iti e trimisa la toti membri listei tale.deci nu incerca prostiile dupa netwinking

Răspuns utilizator avertizat
| AlexMrs a răspuns:

1. O parola de la orice nu doar Ym poate fi aflat de o persoana inteligenta un "hacker" degeaba ar incerca el sa iti explice, oricum nu ai intelege!
2. Nu stiu daca ai avea nevoie sa faci asa? E o chestie josnica si de prost gust sa incerci sa intri in datele altei persoane!
3. Gandeste-te ca tu ai putea sa cazi victima unui "hacker"! Ti-ar placea?

Eu zic sa iti folosesti doar id-ul tau si sa iti lasi prieteni/dusmani in pace.

| Loveyourself explică (pentru AlexMrs):

Cand vreau sa intru pe mess (ex azi)imi apare o casuta in care scrie troubleshoot.Imi spune ca am probleme cu internetul cand el mergea perfect...inseamna ca mi-au gasit parola, sau ce naiba ca de cate ori mi-a schimb mi-a gaseste iar si iar...

| AlexMrs a răspuns (pentru Loveyourself):

Parola iti poate fi gasita de o persoana foarte desteapta care le are cu facutu de programe gen virus care iti fura tie parola. rar vezi asa ceva. in schimb toti agaricii au aflat de chestia cu intrebarile de securitate, la care gasesti "autor preferat si toti pun eminescu" si bla bla. eu nu cred ca ai parola luata de altcineva daca iti lua parola era nevoit sa o schimbe automat, nu o poate afla pe a ta. odata ce nu e schimbata nu e nici luata. pentru siguranta:
- baga un alternativ e-mail si pune niste intrebari mai grele acolo
- pune-ti o parola cu mai multe caractere (abc, 123, %^&)
Totul va fi bine, mult noroc si "ce tie nu-ti place, altuia nu-i face" :*

| alinaWalina a răspuns:

Buna.
Nu cred ca exista asa ceva.
Daca ar fi existat toata lumea ar fi stiut parola la toata lumea.
Daca se pot citii conversatiile private de la mess, de ce s-ar mai fii inventat parolele?!
Nu cred ca cineva poate pacalii un sistem atat de sigur, ca YM.
Pa, pa.

Întrebări recente