| bianca_9810 a întrebat:

Sall, este un baiat la scoala mai mare cu 3 ani lui care ii place de mine si el e prea timid si nu poate sa vb cu mine dar si eu sunt timida si nu pot sa vb cu el ce ii de facut
? help.

Răspuns Câştigător
| Pinguadi a răspuns:

Hmm iti place de el ce mai astepti du-te si vorbeste cu el. Nu ii da impresia ca il placi asa nult. Stiu eu ce vorbesc doar sunt baiat big grin laughing fundita?

5 răspunsuri:
| TeooTeo a răspuns:

Am aceias problemacrying
nu stiu ce sa fac...
ajutatinee...
eventual cheama-l odata afara dar sa fiti singuri si intrebal daca t place...
nu stiu daca ai curaj
Fundoi.:*

| denysa a răspuns:

Si mie mi s`a intamplat cu un baiat doar ca e mai mare ca mine cu 4 ani si uite ca acum suntem impreuna! sa stii ca daca eu nu faceam primul pas pierdeam tothappy l`am intrebat direct la un momendat "hai spune`mi si mie ce ai de gand sa faci ca ma tii pe sec" si uite ca de acolo am inceput sa ne dezvaluim sentimentele si am inceput sa vorbim pana am ajuns sa ne iubim. eu zic sa faci primul pas daca chiar nu vrei sa-l pierzi ca dupa baieti poti astepta si 10 ani cum am asteptat dupa al meu vreo 4 lunibatting eyelashes noroc fundita?:X

| Andreea_2313 a răspuns:

Pai. crd ca pot sa te ajut daca nu poti sa vb cu el de aproape vb la distanta prin tell pe mess si peste cateva saptamana iti sp eu ca nu o sa mai fiti timizi

| edimandache a răspuns:

Fati tu curaj sau zi la prietenii tai . . . .

| edimandache a răspuns:

Fa-ti tu curaj sau zi la prietenii tai...