| ralucutza_6101 a întrebat:

Imi pot sterge din prietenii de pe FaceBook? daca da Cum?

5 răspunsuri:
| BOOBZen a răspuns:

Pai dai clicl la profilul unui "prieten" si vezi mai stanga jos sub prietenii sai scrie "scoate din lista de prieteni".

| VLΛD a răspuns:

Stanga jos pe pagina persoanei respective
http://img692.imageshack.us/img692/9386/dasdr.jpg

| dyannee a răspuns:

Da,poti.Dai la 'Friends', apoi 'Edit Friends' si pe care vrei sa-l stergi apesi 'X'.

| deutSa a răspuns:

Dai sa-ti apara toti prietenii i intr-o parte apare un X da acolo

| Ioana_9117 a răspuns:

Intrii pe profilul celui pe care vrei sa il stergi.si jos de tot sub prietenii lui/familie scrie "scoate din lista de prieteni". bafta:*