| Hisaya a întrebat:

Cum pot sterge prietenii de pe facebook?

Răspuns Câştigător
| bunny112 a răspuns:

Intri pe profilul persoanei ce doresti sao stergi din lista ta de prieteni si acolo scrie "scoate din lista de prieteni" iar tu dai click pe aceasta.

2 răspunsuri:
| Bob a răspuns:

Simplu. Intrii pe profilul persoanei ce urmeaza a fi stearsa, iar undeva in partea stanga mai jos ai optiunea "Scoate din lista de prieteni". Dai clic acolo si ai terminat.

| kitty_4375 a răspuns:

Dai sus la ''contul meu'', dai editeaza prieteni si apesi x la cei pe care vrei sa-i stergi. Simplu!