| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti da exemple de activitati in doua persoane? (Suntem fete, deci fara activitati de fata-baiat) Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Betty18 a răspuns:

Diverse jocuri:carti remi, povestiti de cine va mai placelaughingcumparaturi, gatiti, mergeti la un suc, va duceti la gratar, la bronzat, la tenis, volei, la club, la plimbare in oras, organizati o petrecere in pijama, va uitati la un film etc

succes

4 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Şi ce? Activitatea aia la care te gândeai trebuie să fie neapărat între persoane de sex opus?

| adriangabor92 a răspuns:

Plimbare, cumparaturi

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spineshivers, cand am spus "fara activitati fata-baiat" ma refeream la gen dating, nu la "acea" activitate. Nu m-am gandit nici macar o secunda la ea.